Vážená paní starostko, vážený pane starosto, 
zasílám následující oznámení.
 
Oznamujeme tímto, že v pondělí 28. 11. 2022 zahajujeme zkušební provoz Šatníku na ulici Dukelských bojovníků 2078 v Táboře. Šatník bude otevřen v pondělí a ve středu od 9.00 do 12.00 hodin.
 
Darování oblečení či jiné materiální pomoci bude ve zkušebním provozu možné po domluvě na telefonním čísle 775 317 666 v pracovních dnech - pondělí až pátek od 8.00 do 15.00 hod. 
 
V příloze naleznete leták, ten je možné podle Vašeho uvážení umístit na vývěsku obce, či jiné vhodné místo.
 
Doplnění informací:
MAS provozuje ošacovací středisko - sběr a výdej oblečení i materiální pomoci sociálně potřebným občanům. Ošacení i další věci materiální pomoci si může v "Šatníku" vyzvednout každý, kdo je v sociální nouzi bez jakéhokoliv potvrzení o hmotné nouzi, bez omezení počtu kusů na osobu, samozřejmě v přiměřeném množství pro vlastní potřebu nebo potřeby svojí rodiny. Pomoc je určena pro všechny věkové kategorie. Sídlo výdejny ošacení je na ulici Dukelských bojovníků 2078 v Táboře. Občané můžou darovat zachovalé již nepotřebné oblečení např. po svých dětech a vzít si pro svoje potřeby jiné ošacení či materiální věci od dárců. Provoz zabezpečuje sama MAS Krajina srdce s bezplatnou pomocí dobrovolnice a jedné pracovnice veřejné služby ÚP. Podpora města Tábor je klíčová, protože prostory výdejny ošacení jsou vypůjčeny od města Tábor.
 
S pozdravem
 
Ing. Katarína Šmídová
tel.: 775 317 666
MAS Krajina srdce, z. s.
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.